KONKURS
„Chcę, żeby było ładnie … ”

Miasto Zamość i Zakład Gospodarki Lokalowej  w Zamościu Sp. z o.o. ogłaszają konkurs na najładniejszy balkon, ogródek, podwórko w mieście pn.: „Chcę, żeby było ładnie …”

Celem konkursu jest promowanie dbałości o własne i miejskie otoczenie oraz pokazanie, że można coś zrobić bezinteresownie, po prostu żeby było miło i ładnie

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do konkursu zapraszamy pełnoletnie osoby fizyczne będące mieszkańcami Zamościa, które zaaranżowały przestrzeń (balkonu, ogródka, podwórka) przynależną do nieruchomości, w której mieszkają.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie swojego balkonu, ogródka, podwórka.
  2. Wypełnij i złóż formularz zgłoszeniowy (są 3 sposoby):
  • za pośrednictwem elektronicznego formularza online, umieszczonego na stronie: ZGL Zamość
  • za pomocą e-maila: Formularz należy wydrukować, podpisać, a następnie zeskanować i przesłać skan wraz ze zdjęciami na adres e-mail: zgl@zgl-zamosc.pl. W temacie e- maila należy wpisać KONKURS
  • w formie tradycyjnej: wydrukowany formularz należy podpisać i wraz z załączonymi zdjęciami przesłać/ doręczyć do siedziby ZGLu  (ul. Peowiaków 8, 22- 400 Zamość).

Zgłoszenia konkursowe należy złożyć do dnia 31 sierpnia 2023 r.

Regulamin konkursu

Elektroniczny formularz on-line

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Zgłoszenia konkursowe należy złożyć do dnia 31 sierpnia 2023 r.

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń rozpocznie się głosowanie on-line.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu zostaną przyznane nagrody:

1 miejsce- Telewizor Hitachi 32 cale o wartości 749,00 zł oraz karta podarunkowa do sklepu Brico o wartości 500,00 zł.

2 miejsce-  wkrętarka Einhell wraz z akumulatorem o wartości 348,00 zł oraz karta podarunkowa do sklepu Brico o wartości 300,00 zł

3 miejsce- szlifierka kątowa Notool o wartości 269,00 zł oraz karta podarunkowa do sklepu Brico o wartości 200,00 zł

Za wyróżnienia- karty podarunkowe do sklepu Brico o wartości 50,00 zł

Każdy uczestnik za udział w konkursie otrzyma kartę Moje Brico, która po zarejestrowaniu w sklepie, będzie upoważniała  do rabatu 30,00 zł po dokonaniu zakupu na łączną wartość paragonów 300 zł.

Nagroda specjalna (dodatkowa):

dla mieszkańców zasobów ZGLu w Zespole Staromiejskim zagospodarowanie/remont części wspólnej nieruchomości komunalnej (np. remont klatki schodowej, uporządkowanie miejskich terenów zielonych wokół budynku itp.) za kwotę do 15 000 zł. Miejsce i zakres prac wskaże mieszkaniec zasobów ZGLu, który uzyska największą liczbę głosów w konkursie.